Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Bezpieczeństwo energetyczne dla 4EU+

11 kwietnia będziemy dzieli się doświadczeniami z przygotowywania i prowadzenia kursu ogólnouniwersyteckiego “Bezpieczeństwo energetyczne Polski” w gronie naukowców i dydaktyków naszych uniwersytetów partnerskich sojuszu 4EU+, w serii “Digital Innovation in Teaching and Learning: 4EU+ Workshops”.

Sojusz 4EU+ tworzą: Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Karola (Czechy), Uniwersytet w Heidelbergu (Niemcy), Uniwersytet Paris-Panthéon-Assas (Francja), Uniwersytet Sorboński (Sorbonne Université, Francja), Uniwersytet Kopenhaski (Dania), Uniwersytet w Mediolanie (Włochy), Uniwersytet Genewski (Szwajcaria). Nasz kurs ogólnouniwersytecki “Bezpieczeństwo energetyczne Polski” łączył szereg innowacyjnych metod dydaktycznych, m.in. edukację partycypacyjną – przypuszczalnie przyszłość w sposobie nauczania o ekologii. To o opracowanej przez nas metodzie będziemy mówić podczas seminarium  “Developing Green Matter” już we czwartek, 11 kwietnia.

Więcej informacji i zapisy tutaj:

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=917381630388635&id=100063504196003&rdid=SSg7EYywjj5ICLLn

Zapraszamy!