“ABC zrównoważonego rozwoju” – kurs ogólnouniwersytecki

Wszystkich studentów zapraszamy na kurs ogólnouniwersytecki “ABC zrównoważonego rozwoju”. Łączymy w nim wiedzę akademicką z praktyką działania przedsiębiorstw. W kursie biorą udział wykładowcy kilku wydziałów UW: prof. dr hab. Szymon Malinowski (Wydział Fizyki), prof. dr hab. Marcin Zych (Wydział Biologii, Ogród Botaniczny), prof. dr hab. Krzysztof Szamałek (Wydział Geologii), dr hab. Paweł Kozłowski prof. ucz. (Centrum Europejskie), dr Jakub Rok (EUROREG), dr hab. Agata Dziewulska prof. ucz (Pełnomocnik Rektora ds Platformy Zielonego Dialogu, Centrum Europejskie), dr hab. Wiktor Kotowski prof. ucz. (Wydział Biologii)

Opis przedmiotu znajdziecie w USOS